Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žáci - archiv

26. 7. 2009

 

Tabulka a výsledky starších žáků 2010/2011

Konečná tabulka

Pořadí   Tým Zápasy V R P Skóre +/- Body
1     Náchod B 30  27  204:18  186  82 
2     Olympia HK B 30  24  113:56  57  72 
3     Častolovice 30  19  105:44  61  60 
4     Javorka 30  18  92:66  26  57 
5     Skřivany 30  16  11  80:62  18  51 
6     Hostinné 30  16  11  68:57  11  51 
7     RSCM Rozkoš 30  13  62:56  47 
8     Meziměstí / Teplice 30  15  14  58:63  -5  46 
9     Rychnov B 30  13  12  73:83  -10  44 
10     Solnice 30  11  15  46:66  -20  37 
11     Kostelec n.O. 30  16  37:93  -56  28 
12     Babí 29  17  39:75  -36  28 
13     České Meziříčí 30  18  38:87  -49  24 
14     Probluz 29  19  46:96  -50  24 
15     Mladé Buky 30  21  44:111  -67  21 
16     Týniště 30  23  24:96  -72  17 

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Náchod B 16 15 0 1 121: 7 45 ( 21)
 
2. Olympia Hradec B 16 14 0 2 62: 30 42 ( 18)
 
3. Častolovice 16 12 1 3 56: 21 37 ( 13)
 
4. Meziměstí / Teplice 16 10 0 6 33: 25 30 ( 6)
 
5. FKM Javorka 16 9 2 5 50: 23 29 ( 5)
 
6. Rychnov n. K. B 16 8 2 6 39: 41 26 ( 2)
 
7. RSCM Rozkoš 16 6 5 5 32: 35 23 ( -1)
 
8. Solnice 16 6 4 6 25: 24 22 ( -2)
 
9. Hostinné 16 6 2 8 32: 36 20 ( -4)
 
10. Probluz 16 5 2 9 28: 43 17 ( -7)
 
11. Babí 16 5 2 9 17: 41 17 ( -7)
 
12. Skřivany 16 5 1 10 24: 47 16 ( -8)
 
13. Kostelec n. O. 15 4 3 8 15: 49 15 ( -6)
 
14. České Meziříčí 16 3 2 11 16: 46 11 (-13)
 
15. Mladé Buky 15 3 1 11 17: 53 10 (-14)
 
16. Týniště n. O. 16 2 1 13 10: 56 7 (-17)
 

 Krajský přebor mladší žáci 2010/2011 - konečná tabulk

1 Broumov 20  14  64:17  46 
2 Meziměstí-Teplice 21  12  32:16  38 
3 Úpice 22  12  53:38  38 
4 Kostelec n.O. 22  10  50:34  36 
5 Vamberk 21  42:48  29 
6 Hronov-Police 21  25:27  28 
7 Červený Kostelec 20  10  28:45  24 
8 Rtyně/Svatoňovice 21  21  7:76 

Krajská 1.třída sk.B - mladší žáci

V sezóně 2009 / 2010 budou vystupovali naši žáci v krajském přeboru ve společném týmu s Loko Meziměstí.

Pomohli tím udržet krajskou 1.třídu v Meziměstí, které by bez naších hlavně mladších žáků nemohlo v kraji působit.

Domácí utkání se v podzimní části odehrála na hřišti v Meziměstí, jaro v Teplicích n.M.

 

22.8.

 So  Loko / Slavoj vs.  Kostelec nad Orl. 

5:1

3O.8.

 Ne  Častolovice    Loko / Slavoj

2:2 (0:1)

5.9.

 So  Loko / Slavoj    Hronov

2:5 (2:1)

13.9.

 Ne  Solnice    Loko / Slavoj

1:3 (1:0)

19.9.

 So  Loko / Slavoj    Babí

 4:1 (2:0)

27.9.

 Ne  Rozkoš    Loko / Slavoj

1:1

3.10.

 So  Loko / Slavoj    Vamberk

5:1

11.10.

 Ne  Týniště n.Orl.    Loko / Slavoj

0:2

28.10.

Stř  Loko / Slavoj    Předměřice

2:0

24.10.

 So  Loko / Slavoj     Rychnov B

3:0

 1.11.

 Ne  Albrechtice    Loko / Slavoj

 0:2

 

TABULKA podzim 2009
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. RSCM Rozkoš 11 8 2 1 33: 10 26 ( 8)
 
2. Meziměstí / Teplice 11 8 2 1 31: 12 26 ( 8)
 
3. Častolovice 11 7 2 2 35: 11 23 ( 8)
 
4. Albrechtice n. O. 11 7 2 2 32: 8 23 ( 8)
 
5. Hronov 11 7 0 4 36: 16 21 ( 6)
 
6. Kostelec n. O. 11 6 1 4 31: 13 19 ( 4)
 
7. Rychnov n. K. B 11 4 3 4 23: 12 15 ( -3)
 
8. Týniště n. O. 11 4 2 5 27: 24 14 ( -4)
 
9. Solnice 11 3 3 5 17: 23 12 ( -3)
 
10. Vamberk 11 1 1 9 7: 42 4 (-14)
 
11. Babí 11 1 0 10 8: 42 3 (-15)
 
12. Předměřice 11 1 0 10 4: 71 3 (-12)

  Trenéři: Kalaš Dušan, Řeháček Tomáš, Oubrecht Jiří

 

Rozpis jarních utkání 2010:     

24.4.

   Loko / Slavoj

vs.

 Albrechtice

0:0

10.4.

   Kostelec nad Orl.     Loko / Slavoj

0:2 (0:1)

17.4.

   Loko / Slavoj    Častolovice

5:2 (2:1)

25.4.

   Hronov (v Polici)    Loko / Slavoj

1:7 (1:2)

 1.5.

   Loko / Slavoj

vs.

 Solnice

3:0

  9.5.

   Babí    Loko / Slavoj

0:6 (0:4)

23.5.

   Vamberk    Loko / Slavoj

0:5 (0:1)

26.5.

 

 Loko / Slavoj    Rozkoš

0:1 (0:1)

 29.5.

   Loko / Slavoj

vs.

 Týniště n.Orl.

6:0 (2:0)

  5.6.

   Předměřice    Loko / Slavoj 

0:7

12.6.

   Rychnov B    Loko / Slavoj

4:0

Trenéři: Kalaš Dušan, Řeháček Tomáš, Oubrecht Jiří

5.6.  Předměřice  vs.  Loko / Slavoj  0:7

branky: Resl 2x, Kolek Martin 2x, Radvanovský,  Kalaš Jáchym, Kretschmer Denis

29.5.  Loko / Slavoj  vs.  Týniště n.Orl.  6:0

branky: Kolek Martin 3x, Kalaš Jáchym, Pokorná Denisa, Kubeček Jakub

23.5.  Vamberk  vs.  Loko / Slavoj  0:5

branky: Kubeček Jakub 2x, Kolek Martin, Ressl Tomáš, Radvanovský Roman

9.5.  Babí  vs.  Loko / Slavoj  0:6 

branky: Kalaš Jáchym 2x, Kolek Martin 2x, Kretschmer Denis, Škoda Jakub

1.5.  Loko / Slavoj  vs.  Solnice  3:0 

branky:  Kretschmer Denis, Kolek Martin, Škoda Jakub

25.4. Hronov  vs.  Loko / Slavoj  1:7 

branky:  Kubeček 2x, Kolek M. 2x, Kalaš J., Škoda J., Lauryn R.

17.4. Loko / Slavoj vs. Častolovice  5:2

branky: Kubeček 3x, Řeháček 2x 

10.4.  Kostelec nad Orl. vs. Loko / Slavoj 0:2

branky: Kolek Martin 2x

 

 

 

 

 

V sezóně 2008/2009 jsme neměli dostatek žáků. Proto byli kluci zařazeni k dorostu a žákovské kategorie jsme nepřihlásili. 

V sezóně 2007/2008 jsme měli v okresním přeboru pouze starší žáky.

Rozpis a výsledky jarních utkání 2008:

 

 5.4.

 Teplice  Velké Poříčí    

2:0

 
 

 12.4. 

 Martínkovice  Teplice 

1:0

 
 

 20.4. 

 N.Města B  Teplice 

2:0

 
 

 8.5.

 Teplice  Machov 

1:3

 
 

 10.5. 

 Teplice  Police 

1:2

 
 

 14.5.

 Teplice  Stárkov 

5:0

 
 

 18.5.

 Machov  Teplice

0:1

 
 

 21.5.

 Stárkov  Teplice

1:4

 
 

 24.5.

 Teplice  Martínkovice

0:1

 
 

 1.6. 

 Police  Teplice

4:0

 
 

 5.6.

 Teplice  N.Město B

 0:7

 
 

 14.6.

 Velké Poříčí  Teplice  

 0:4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Trenéři: Láník Míra  a  Rudol Honza