Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krajská soutěž dorostu U 19 - 2016/2017

ZDE naleznete aktuální INFORMACE

V sezóně 2017/2018 pro nedostatek hráčů soutěž nepřihlášena.

____________________________________________________

Starší informace

21.03. České Meziříčí   Meziměstí/Teplice 0:3 kontum.

TABULKA PODZIM 2016

Rozpis utkání PODZIM 2016
 

tým Teplice/Meziměstí hraje "doma" v Teplicích


 
2. kolo - dorost
20.08.16

Teplice/Meziměstí - TJ Slavoj Předměřice 5:1 (2:1)

branky: Řeháček 2, Škoda 2, Kretschmer Denis

 
3. kolo – dorost
28.08.

Hronov/Stárkov - Teplice/Meziměstí

3:2 PK (0:0) pen.5:4 

 
4. kolo – dorost
03.09.

 

Teplice/Meziměstí - NoPaka/StPaka

7:3 (6:1) 

 
5. kolo – dorost
10.09.16
Dobruška/Opočno - Teplice/Meziměstí

 1:3  (1:0)

 

6. kolo – dorost
17.09.16

Teplice/Meziměstí - Babí/Velké Poříčí

8:0 (3:0)


7. kolo – dorost
24.09.16 14:00

TJ Loko Borohrádek - Teplice/Meziměstí

2:3 (1:1)

 
8. kolo – dorost
01.10.16 13:00

FK FC České Meziříčí - Teplice/Meziměstí

2:1 (1:1)

 
9. kolo – dorost
08.10.16 13:00

Teplice/Meziměstí - TJ Rasošky/Josefov

17:0 (6:0)

 
10. kolo – dorost
15.10.16 13:30

TJ Tatran Hostinné - Teplice/Meziměstí

0:3 (0:0)

 
11. kolo – dorost
22.10.16 12:30

Teplice/Meziměstí - Úpice/Žacléř

7:0 (6:0)

 
1. kolo – dorost
29.10.16 11:45

TJ Rudník - Teplice/Meziměstí

0:3 (0:1)

 

Jaro 2016

2. kolo

3. kolo

4. kolo

5. kolo

1. kolo

Neděle 17. 4. 2016
Meziměstí/Teplice - TJ Tatran Hostinné 0:1 (0:0)  

6. kolo

7. kolo

8. kolo

9. kolo

10. kolo

11. kolo

12. kolo

13. kolo

14. kolo

 

 

Rozpis podzimních utkání 2015 s výsledky

2. kolo

Branky: 16. Branda Marek, 89. Fojtík Šimon - 4. Řeháček Tomáš, 10. Lauryn Radek, 18. Řeháček Tomáš, 48. Kalaš Jáchym, 50. Lauryn Radek, 86. Škoda Jakub, 88. Smrček Pavel (pen.)

Rozhodčí: Krucký Dušan, 30 diváků

3. kolo

Sobota 22. 8. 2015
Meziměstí/Teplice - Vamberk 3:2 (2:2)

Branky: 13. Řeháček Tomáš, 32. Lauryn Radek, 65. Smrček Pavel - 18. Luňáček Patrik, 26. Müller Radek

Rozhodčí: Berger Erik - Nymsa Jakub, 55 diváků

 1. kolo

Středa 26. 8. 2015
TJ Loko Borohrádek - Meziměstí/Teplice 2:7 (0:3)

Branky: 54. Kněžour Jakub, 72. Dvořák Michal - 17., 30., 79., 86. Lauryn Radek,   42. Kubeček Jakub, 58. Kalaš Jáchym, 81. Škoda Jakub

Rozhodčí: Filip Miroslav, 40 diváků

4. kolo

Sobota 29. 8. 2015
TJ Rasošky - Josefov - Meziměstí/Teplice 1:5 (1:1)

Branky: 38. Husár Štefan - 25. Kretschmer Denis, 58. Škoda Jakub, 62.a 67. Lauryn Radek, 85. Zápotočný Tomáš

Rozhodčí: Tůma Lukáš, 25 diváků

 
5. kolo
Sobota 5. 9. 2015

6. kolo

Sobota 12. 9. 2015
Střelci:
Brom, Vácha, Štěnička Řeháček

7. kolo

Střelci:
4x Tomáš Řeháček, Denis Kretschmer, Jakub Škoda Šnajdr

8. kolo

Sobota 26. 9. 2015 13:30
Branky Teplic: 3x R.Lauryn, 2x J.Škoda, T.Řeháček, De.Kretschmer, T.Zápotočný

9. kolo

Sobota 3. 10. 2015 13:00
Branky: 2x R.Lauryn, J.Kubeček, J.Kalaš, De.Kretschmer

10. kolo

11. kolo

Sobota 17. 10. 2015 12:30
Branky: 3x R.Lauryn, 2x De.Kretschmer, 2x J.Vodochodský, 2x T.Řeháček, Jak.Šošovička, P.Khop, J.Špaček

12. kolo

Branky: 14. Kretschmer Denis, 60. Řeháček Tomáš, 68. Kalaš Jáchym, 73. a 77. Lauryn Radek, 77. Khop Pavel
 

13. kolo

Sobota 31. 10. 2015
5:0 (2:0)

14. kolo

Sobota 7. 11. 2015
Dobruška/Opočno - Meziměstí/Teplice 0:4 (0:1)
branky: 22. 48. Lauryn, 72. Kalaš, 85. Zápotočný
 

 

Rozpis JARO 2015 - o umístění

Domácí utkání se hrají na hřišti v Tepicích n.Met.

 

28.03. Meziměstí/Teplice   Předměřice n.Lab. 4:4 - PK 3:4
04.04. Babí   Meziměstí/Teplice odloženo
11.04. Meziměstí/Teplice   Úpice/Rtyně 3:2
18.04. Vel.Poříčí   Meziměstí/Teplice 1:5 (1:2)
25.04. Meziměstí/Teplice   Rasošky - Josefov 4:3 PK
09.05. Meziměstí/Teplice   Čes.Meziříčí 7:1
17.05. Předměřice n.Lab.   Meziměstí/Teplice 3:0
23.05. Meziměstí/Teplice   Babí 7:0
31.05 Úpice/Rtyně   Meziměstí/Teplice 3:1
06.06. Meziměstí/Teplice   Vel.Poříčí 1:2
13.06. Rasošky - Josefov   Meziměstí/Teplice 1:1 PK 5:4

 

Pozdzim 2014

2. kolo

 Meziměstí/Teplice TJ Rudník     0:3  

 

3. kolo

  Úpice/Rtyně Meziměstí/Teplice   4:0  

 

14. kolo

  Meziměstí/Teplice Tatran Hostinné 2:10    

 

4. kolo

  Meziměstí/Teplice SK Babí 3:2    

 

5. kolo

  TJ V. Poříčí Meziměstí/Teplice   1:3  

 

6. kolo

  Meziměstí/Teplice Bílá Třemešná se odhlásila ze soutěže      

 

7. kolo

  Tatran Hostinné Meziměstí/Teplice 9:2    

 

8. kolo

  Meziměstí/Teplice Č. Skalice 1:7    

 

9. kolo

  TJ Rudník                                           Meziměstí / Teplice                                5:1        

 

10. kolo

  Meziměstí/Teplice Úpice/Rtyně   2:1  

 

11. kolo

  SK Babí                                                 Meziměstí/Teplice                                     7:4      

 

12. kolo 25.10.2014

  Meziměstí/Teplice TJ V. Poříčí 5:0    

 

1. kolo 28.10.2014

  RSCM/Č. Skalice Meziměstí/Teplice 9:1    

     

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář