Jdi na obsah Jdi na menu
 


JOPECO - Okresní přebor ml. přípravky 2016/2017

aktuální informace ZDE

________________________________________

starší informace

Podzim 2016 - Tabulka a rozpis

1.kolo

TJ V. Poříčí - Sl. Teplice n/M 7:2 (2:2)    30 diváků

 Branky: 4. Grund David, 8. Veselý Vít, 17. Máslo Lukáš, 19. Grund David, 22. Vlček David, 27. Vlček David, 25. Köhler Tomáš - 11. Morávek Jáchym, 14. Ježek Kryštof Josef
Branky: 1. Šimko Lukáš, 2. Šimko Lukáš, 3. Šimko Lukáš, 5. Lang Nicolas, 14. Kubásek Ondřej, 17. Kubásek Ondřej, 20. Andrýs Jakub, 24. Kubásek Ondřej, 28. Kubásek Ondřej, 27. Šimko Lukáš, 26. Kubásek Ondřej, 29. Andrýs Jakub

Sl. Teplice n/M - Sl. Broumov - Vlci 1:13 (0:5)   30 diváků

Branky: 16. Burkett Sebastian - 5. Frydrychová Tereza, 6. Kašparová Šárka, 7. Frydrychová Tereza, 8. Hašek Antonín, 9. Hašek Antonín, 9. Jirman Jonáš, 6. Hašek Jakub, 12. Hašek Antonín, 18. Hašek Antonín, 21. Hašek Antonín, 23. Hašek Antonín, 28. Frydrychová Tereza, 30. Frydrychová Tereza

2. kolo 

Sobota 24. 9. 2016 10:30    30 diváků

Branky: 15. Klimeš Matěj, 22. Klimeš Matěj, 17. Valtera Martin, 20. Valtera Martin, 29. Peška Jiří - 11. Burkett Sebastian, 18. Kotyza Šimon 

Branky: 20. Burkett Sebastian - 4. Stradiot Daniel, 8. Holemář František, 10. Stradiot Daniel, 21. Stradiot Daniel, 22. Holemář František, 23. Holemář František, 25. Bém Jáchym, 27. Bém Jáchym, 28. Stradiot Daniel

Branky: 10. Burkett Sebastian - 5. Šrajbrová Veronika, 6. Novotný Daniel, 16. Škoda Šimon, 21. Šrajbrová Veronika, 22. Novotný Daniel, 23. Novotný Daniel, 24. Šrajbrová Veronika, 25. Ringel Zbyněk, 29. Ringel Zbyněk 

3. kolo

4. kolo

 

5. kolo

6. kolo

 

 

Sl. Teplice n/M - FK Náchod 0:8 (0:3)

Sl. Teplice n/M - Machov/Police n.M. 7:0 (2:0)

Branky: 2. Branda Matěj, 4. Branda Matěj, 5. Branda Matěj, 6. Branda Matěj, 8. Branda Matěj, 11. Branda Matěj, 14. Branda Matěj, 16. Branda Matěj, 20. Branda Matěj, 24. Branda Matěj, 26. Branda Matěj, 28. Branda Matěj, 29. Justová Kristýna - 23. Burkett Sebastian

Branky: 10. Zápotočný Aleš - 2. Denygrová Anastázie, 6. Denygrová Anastázie, 8. Kollert Sebastián, 25. Kollert Sebastián

Sl. Teplice n/M - Machov/Police n.M. 7:4 (4:2)

Branky: 4. Jirouch Štěpán, 7. Jirouch Štěpán, 10. Rejchrt David, 22. Rufer Marek, 14. Jirásek Tomáš, 25. Jirásek Tomáš, 27. Hejzlar Marek, 29. Hejzlar Marek

 
 

Branky: 3. Burkett Sebastian, 8. Zápotočný Aleš, 20. Burkett Sebastian, 25. Morávek Jáchym, 26. Burkett Sebastian, 27. Burkett Sebastian, 30. Burkett Sebastian - 30. Vaněk David

 
Sl. Teplice n/M - So. Provodov - Komety
 
 
 
7. kolo
 

Branky: 5. Burkett Sebastian, 9. Zápotočný Aleš, 12. Kotyza Šimon, 14. Burkett Sebastian, 21. Burkett Sebastian, 25. Burkett Sebastian, 28. Burkett Sebastian - 0. Klimeš Matěj, 0. Klimeš Matěj, 0. Peška Jiří, 0. Peška Jiří

8. kolo

Sobota 22. 10. 2016 09:00

Branky: 1. Grund David, 12. Hrubý Matyáš, 25. Hrubý Matyáš, 28. Hrubý Matyáš - 29. Burkett Sebastian

 Sl. Teplice n/M - FK Náchod 1:9 (1:3)

Branky: 15. Zápotočný Aleš - 5. Flégl David, 8. 13. 16. 17. 29. 30. Strnad Štěpán, 23. Flégl David, 26. Koubek Daniel

AFK Hronov - Sl. Teplice n/M 8:2 (4:1)

Branky: 0. Nguyen Truong, 0. Nguyen Truong, 0. Moravec David, 0. Vacek Tomáš, 0. Nguyen Truong, 0. Nguyen Truong, 0. Vacek Tomáš, 0. Eliáš Matěj - 2x Burkett Sebastian

9. kolo

Sobota 29. 10

Sl. Teplice n/M - TJ V. Poříčí 1:8 (1:3)

 

Sp. Police n/M - Sl. Teplice n/M 10:2 (5:1)

Branky: 2. Zmátlo Jan, 5. Kollert Sebastián, 6. Klikar David, 10. Denygrová Anastázie, 12. Kollert Sebastián, 18. Denygrová Anastázie, 19. Tauc Jiří, 23. Klikar David, 25. Krtička Šimon, 29. Klikar David - 13. Burkett Sebastian, 20. Burkett Sebastian

Branky: 8. Burkett Sebastian - 3. Köhler Tomáš, 5. Grund David, 11. Grund David, 18. Vlček David, 24. Vítek Tomáš, 27. Köhler Tomáš, 28. Vlček David, 29. Vlček David

 

Rozpis jaro 2013 - turnaje

 20.4. v  N.Městě

 Velké Poříčí  Machov  Nové Město C

   výsledky  Tep /Mez

 4:5 (0:1) Oubrecht-3, Bohanský

  6:0 (4:0)   Bohanský-3, Oubrecht-2, Vacek

  7:2 (3:2)   Oubrecht-4, Bohanský-3

 27.4. v Zábrodí   Zábrodí  Hronov / Police B   Nové Město C

  výsledky  Tep/Mez

 8:0 (3:0)   Bohanský-3, Špaček-2 Vacek-2, Slavík

 13:2 (7:1) Bohanský-5, Oubrecht-4,Vacek-2,Spišák,Zháněl P.

 7:6 (3:4)  Oubrecht 4, Bohanský 2, Spišák 

 4.5. v Meziměstí  Hronov / Police A  Červ.Kostelec  Nové Město C
   výsledky  Tep/Mez  3:0 (2:0)  Oubrecht 3x

 2:4 (1:3) Bohanský, Oubrecht

 9:3 (4:2)  Oubrecht 4, Bohanský 3, Špaček, Spišák 

 11.5. v Zábrodí  Zábrodí  Červ.Kostelec  Velké Poříčí
  výsledky  Tep/Mez

  6:2 (5:1)   Bohanský-3, Oubrecht-2, Šubrtová

  2:3 (1:1) Bohanský-2

 7:3 (4:2) Bohanský-4, Oubrecht-2, Šubrtová 

 18.5. ve V.Poříčí  Hronov / Police A  Hronov / Police B  Velké Poříčí
 výsledky  Tep/Mez

 5:2 (4:2) Bohanský-4, Špaček

 8:1 (5:0) Bohanský-5, Špaček-2, Oubrecht

 9:1 (4:1) Bohanský-5, Oubrecht-3, Vacek

 25.5. v Machově  Hronov / Police A  Machov  Zábrodí
 výsledky  Tep /Mez

 5:0 (4:0) Oubrecht-3x, Bohanský, Ledvina

 5:2 (3:1) Oubrecht-2x, Bohanský, Špaček, Slavík

 9:2 (4:1) Oubrecht-3, Bohanský-3, Šubrtová-2, Špaček 

 1.6. v Meziměstí  Č.Kostelec  Hronov / Police B  Machov
 výsledky  Tep /Mez

 3:4 (1:1) Bohanský-2, Oubrecht

 8:0 (4:0) Bohanský-4, Oubrecht-3, Šubrtová

 7:4 (3:2) Oubrecht-4, Bohanský-3

 

Rozpis podzim 2012

 8.9. v Zábrodí  Zábrodí  Police n.M./ Hronov  Nové Město C

   výsledky

Te/Mez. vs. X

 6:1 (3:0)

Oubrecht 4x, Bohanský, Spišák

 10:1 (6:0)

Oubrecht 5x, Bohanský 3x, Spišák, Zháněl Šimon

 10:1 (6:1)

Oubrecht 4x, Bohanský 2x, Spišák 2x, Vacek, Šubrtová

 15.9. v Teplicích  Velké Poříčí  Nové Město C  Machov

 

 3:0 (2:0) 

Oubrecht, Bohanský, Spišák

 

 12:2 (6:0)

Oubrecht 5x, Bohanský 5x, Vacek, Spišák

 10:1 (6:0)

Oubrecht 7x,Bohanský 2x, Šubrtová

 22.9. v Teplicích  Hronov / Police A  Nové Město C  Červ.Kostelec
  

 6:1 (3:1)

Oubrecht 3, Bohanský 2, Spišák

 9:1 (4:1)

 Bohanský 4, Oubrecht 2, Spišák 2, Šubrtová

 3:1 (1:1)

 Oubrecht 2, Bohanský  

 29.9. v Zábrodí  Zábrodí  Červ.Kostelec  Velké Poříčí

     výsledky

 

 

Te/Mez. vs. X

 5:3 (4:2)

Oubrecht 4x, Bohanský

 2:6 (1:2)

 Bohanský 2x

 5:4 (2:1) na penalty

Oubrecht 2, Bohanský, Spišák

 6.10. v Polici  Hronov / Police A  Hronov / Police B  Velké Poříčí
 

 5:3 (3:0)

Oubrecht 3, Bohanský, Spišák

 9:3 (5:1) 

Oubrecht 4, Bohanský 4, Spišák 

 6:1 (4:0)

Bohanský 4, Oubrecht 2 

 14.10. v Hronově  Hronov / Police A  Machov  Zábrodí
 

 3:4 (1:2) na PK

 Oubrecht 3

 2:1 (1:1) 

 Oubrecht 2

 6:2 (4:2)

 Bohanský 3, Oubrecht 2, Slavík

 SO 20.10. v Č.Kostelci  Č.Kostelec  Hronov / Police B  Machov

  výsledky

 

 

Te/Mez. vs. X

 3:7 (2:2)

 Bohanský 3

 9:2 (4:1)

Bohanský 3, Oubrecht 2, Zháněl 2, Spišák 2

 6:1 (3:1)

Bohanský 3, Oubrecht 2, Spišák

 

 

 

Sobota 8. 10. 2016 09:00