Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Stará garda

   Vítěz HAPOstar 2012 a 2015 

 
8.10. 2016
SG Božanov  -  SG Teplice/Nový Hradec 6:6
Za Teplice nastoupili: Koucký Lukáš, Filip Pavel, Florián Zdeněk, Mach Jan, Řeháček Tomáš
 
10.9.2016
SG Teplice/Broumov  -  SG Velvary 5:2
Za Teplice nastoupili: Oubrecht Jirka - Koucký Lukáš, Lauryn Radek, Krym Jirka, Brandejs Milan - Filip Pavel, Šošovička Ruda, Šimon Daniel, Vacek Karel  - Florián Zdeněk, Stiller Honza,
Doplnili nás kluci z Broumovska: Lehotský Jirka, Lorenc Lukáš, Felkl Martin
 
14.8.2016 Polická pouť
SG Police - SG Teplice/Broumov 4:2 (1:1) PK 5:5
Za Teplice nastoupili: Cibulka Josef - Kalaš Radek,  Koucký Lukáš, Lauryn Radek - Brandejs Milan,  Filip Pavel, Řeháček Tomáš, Stiller Pavel - Florián Zdeněk
Doplnili nás kluci z Broumovska: Kudláček Luboš, Mareš Vašek, Exner Pavel, Lehotský Jirka, Fajstl Míra
 
 
Další plánované akce:
10/9 Teplice vs. Pražský výběr - 16:00
14/10 Pohár  starosty - odloženo do haly
28/10 ukončení sezóny - soupeře hledáme, jinak sami
26/11 - turnaj SG 40+ Sportcentrum Teplice n.M.
28/1/2017 - turnaj SG 35+ Sportcentrum Teplic n.M.
???
22/7/2017 - Pohár Teplických skal 40+
5/8/2017 - HAPOstar Havlovice 40+
 
 
6.8. 2016  HAPO STAR Havlovice 4.místo
po 1.místě ve skupině přišla prohra 1:2 v semifinále s Jilemnicí,
o 3.místo prohra 0:2 s Dědky Náchod. 
 
 
Konečné pořadí: 1.Broumov    2.Velichovky   3.Teplice
                             4.Stárkov      5.Stěžery         6.Lípa n.Orl.
 
 

Turnaj "o pohár starosty města"
ODLOŽENO na ŘÍJEN do haly
 

25.června Turnaj  v  Dolanechdolany-2016.jpg
 

Konečná tabulka:

1. Velichovky             6:3   10
2. Teplice nad Metují 8:5     7
3. Dolany                 11:6     7
4. Skřivany                 4:6    3
5. Ležák Č. Skalice    4:13  1

Cenu pro nejstaršího hráče turnaje převzal teplický Honza Mach.

Zleva nahoře: Dušan Kalaš, Libor Pásler, Radek Lauryn, Ruda Šošovička, Milan Brandejs, Otto Tauchman
dole: Zdeněk Florián, Jiří Krym, Pavel Stiller, Jan Mach, Petr Zápotočný, Pavel Filip
 
+ ukončení jarní sezóny na "krůťárně"
 

 
pátek 27.5.2016 od 18 hodin
Teplice - Broumov   3:3 PK 2:2

 
pátek 13.5.2016

Nebyli lidi (pouze 10) na domluvené utkání

na Novém Hradci (náhrada fotbálek 6+1 s dorostem) - výsledek ???


 
pátek 29.4.2016 od 17 hodin
Broumov  -  Teplice 10:12 
6+1 umělka
Sestava: Oubrecht J. - Krym, Zápotočný, Vacek, Řeháček, Šimon, Fiiip Pavel, Florián, Mach, Šošovička 
 

 
pátek 8.4. v 17:30
Stěžery  -  Teplice 3:7 (3:1)
Sestava: Florián/Cabrnoch - Krym, Zápotočný, Brandejs, Pásler, Lauryn - Vacek, Řeháček, Šimon, Fiiip Pavel, Stiller Pavel - Cabrnoch/Florián, Stiller Honza
 
  

 
2015
Velká Jesenice  -  Teplice 3:1
 
Dolany - turnaj  2.místo
1. Stěžery
 
sestava: Tomek, Javůrek, Filip Jan, Florián, Rajnoch, Kafka, Mach, Brandejs, Pásler, Šimon, Troják, Mucha
 
Turnaj 11.9. "O pohár starosty Teplic n.M." - 2.místo
1.Continental Adršpach, .... 3. FAN´s
výsledky: Conti. - FAN´s  8:0 / Conti. - SG  6:0 / SG - FAN´s 6:2
 

 
2014 
 
1/3 Turnaj Stěžery 40+

 

1. Výběr HK, 2. SG Teplice, 3. Nový Hradec, 4. St.Ždánice, 5. Stěžery

Sestava: Oubrecht J. - Mucha M., Mach J., Lauryn R., Brandejs M. - Cabrnoch P., Řeháček T., Šimon D., Vacek K.

 

26/1 Sportcentrum Teplice 35+

1. Výběr HK, 2. Starostové I., 3. Starostové II., 4. Otovice,

5. Teplice I., 6. Č.Kostelec, 7. Teplice II., 8. Stárkov

______________________________________________________________________________

2013

7/12 Sportcentrum Teplice 40+

1. Hradec Králové 2. SG Teplice 3. Božanov 4. Třebeš 5. Kopáči

6. Igelit 7. Velká Jesenice 8. Otovice

Více o turnaji ZDE

 

30/8 Turnaj "O pohár starosty města" - 3.místo

Porazili jsme vítěze Continental Adršpach 1:0, podlehli druhým HAUK Police a o vítězství v turnaji jsme přišli remízou s FAN´s 1:1.

Sestava: Oubrecht J, Zápotočný, Kalaš R, Brandejs, Lauryn, Metelka, Mucha, Pásler, Řeháček T, Vacek, Cabrnoch, Šimon, Zeman

 

3/8 Na oslavách fotbalu v Provodově

jsme v turnaji tří týmů nenašli přemožitele a po výhře nad Šonovem 5:3 a Provodovem 4:2 jsme si odvezli zlatý pohár.

 

27/7 Obhajoba v turnaji  HAPOSTAR  2013

vyšla jen částečně, účastí ve finále, kde nám Sognia Žacléř oplatila loňskou porážku 0:3, poločas 0:2). 2.místo je však super výsledek.

hapostar-2013-2.misto.jpg

Výsledky ve skupině A (1.místo):

SG-Pražská Trutnov 2:1

SG-Hafa Havlovice 1:0

SG-Sognia Žacléř 0:0 (na PK 1:0)

Semifinále:

SG-Beroun 3:0

 více fotek - klik zde

___________________________________________________________________________

29/6 Turnaj Dolany -  po loňském triumfu se podařila obhajoba (podrobnosti nedodány)

 

2/3 Mundialeirro Mieroszów 30+

1. Mieroszów, 2. SG Teplice, 3. Nowa Ruda, 4. Meziměstí

 

26/1 Old boys 35+ Sportcentrum Teplice n.Met.

1. Starostové ČR, 2. Výběr Hradce, 3. SG Teplice, .. 7 týmů 

___________________________________________________________________________

 

Stará garda – kalendář 2013 (Mach Jan) 

17. 5. (17:30)   SG Sokol Velká Jesenice                              od 35 let

29. 6.  Turnaj v Dolanech (obhajoba prvenství)                    od 35 let

27. 7.  Hapo-Star (6 + 1 - obhajoba prvenství)                      od 40 let

30.8. Pohár starosty Teplic n.M.                                            od 35 let

   7. 9. Turnaj ve Velichovkách (obhajoba prvenství)            od 35 let

   7.12.  Old-boys cup (5 + 1 halový turnaj)                           od 40 let

27. 12.Trio cup (3 + 0 halový turnaj)                                     od 18 let



 

Turnaj starých gard Mundialeirro 2012

v Teplicích - velké hřiště

Teplice n.M. vs. Poláci (Nowa Ruda / Mieroszów) 6:1

Teplice n.M.  vs.  Meziměstí 0:0 (5:3 na penalty)

Poláci  vs.  Meziměstí  2:0

fotografie JOBI

 

 

Teplice n.M.  vs. FC Hr.Králové 1905

staré gardy 5. října 2012  -  4:4  (foto)

Přehled střelců zápasu:  

8´ ...Jarda Dvořák z PK (faul na Barbariče) ...  0:1

20´..Šimon.....1:1

23´..Cabrnoch...2:1

28´..Milan Ptáček.................2:2

31´..Šimon .....3:2

--------------poločas---------------

57´..po krásné kombinaci Šmolka-Barbarič-Langr .........3:3

75´..Cabrnoch anglánem o tyč......4:3

80´..Jarda Dvořák z PK (basketbalová ruka Řeháčka) .....4:4

---------------------------------------------------------------------------Sestava Hradce:

Stojící zleva - Barbarič , Langr, Šmolka, Krejčík, Klíma, Vodehnal, Polák ,Mudruňka (trenér)

Klečící zleva - Dvořák, Hrubý, Havlíček, Jelínek, Ptáček, Frýda Josef

Sestava Teplic:

zleva stojí - Krym, Šošovička, Stiller J., Vacek, Mucha, Šimon, Brandejs, Cabrnoch, Kalaš R, Cibulka, Mach + střídali Habrman, Pásler L, Řeháček T

Děkujeme sponzorům bohaté tomboly losovaných vstupenek: Hotel Javor Adršpach,  PROFIT-REAL účetní a poradenská firma M.Téra, Lauryn Radek, Šimon Daniel, ČD-Mach, Restaurace Bischofstein, Roubenka Javor 33 - Milan Brandejs, dále za finanční podporu M.Gratzovi - stavitel, J.Habartovi - Penzion Čtyřlístek, všem hráčům... a platícím divákům.

___________________________________________________________________________ 

28.7.2012 - HAPO STAR 40+  Havlovice  (6+1)Vítěz HAPOSTAR 2012

 

1. OldBoy´s Teplice n.M.,   2.Sonia Žacléř,   3.Pražská Trutnov

Soupiska Teplic: brankář Cibulka - obrana Brandejs Milan, Kalaš Radek (1a3/4 utkání chytal utkání 3a4 za ČK potrestaného Cibulku), Mach Jan, Mucha Míra - záloha Kavka Petr, Pásler Libor - útok Cabrnoch Pavel, Šimon Daniel, Troják Pavel (Více informací níže).

 

8.12. - Old boys CUP 40+  4.místo

20.10. Mundialeirro - turnaj SG v Teplicích n.Met.  1.místo


5.10. doma se SG FC Hradce Králové 4:4


8. září - turnaj Velichovky 35+  1.místo (foto)


30.6. - Turnaj Dolany 35+ (5 týmů na velké hřiště)- 1.místo 


22.6. - turnaj "O pohár starosty města" - Teplice n.M.

1.Continental, 2.Hauk, 3.Stará garda Teplic, 4. FAN´s


18.5. - Vel.Jesenice - Teplice n.M.    výhra 2:4 


 

 

8. 9. 2012 Turnaj 4 týmů ve Velichovkách. Přivezli jsme zlatý a skleněný putovní pohár, když jsme nejdříve porazili Velkou Jesenici 2:0 (Bartoníček, Šimon), remízovali 0:0 a na penalty podlehli domácím (penalty proměnili Šimon a Pásler, nedal Brandejs) a porazili Dolany 1:0 (Brandejs). Hrálo se 2x15 min. na velkém hřišti.

Sestav: Oubrecht Martin - Mucha, Koucký, Zápotočný, Krym, Habrman - Brandejs, Bartoníček, Pásler Libor, Stiller Pavel, Šošovička - Šimon, Florián 

 

28.7. - HAPO STAR 40+  Havlovice  (6+1)

1. OldBoy´s Teplice n.M.,   2.Sonia Žacléř,   3.Pražská Trutnov

Soupiska Teplic: brankář Cibulka - obrana Brandejs Milan, Kalaš Radek (1a3/4 utkání chytal utkání 3a4 za ČK potrestaného Cibulku), Mach Jan, Mucha Míra - záloha Kavka Petr, Pásler Libor - útok Cabrnoch Pavel, Šimon Daniel, Troják Pavel

   Celkem 10 týmů se utkalo ve dvou skupinách, následných semifinále, utkání o 3.místo a finále. Naši borci hráli až do samého závěru a po výsledcích ve skupině: Teplice-Havlovice 6:1, Ostrava I 2:1, Sonia Žacléř 0:1, Ostrava II 2:1, následném vítězství v semifinále s Pražskou Trutnov 2:1 postoupili do finále. Tam se proti Sonia Žacléř ujali vedení 1:0, ale do konce se podařilo soupeři vyrovnat na konečných 1:1. V nastavení 2x5min. zlatý gól nepadnul a došlo na penalty. Do 8. série se střelci nemýlili, až v 9. nedal J.Mach (Teplice). Následnou teplický Cibulka chytil, v 10. se Troják (Teplice) prosadil a Cibulka opět chytil zlato. Po slavnostním ceremoniálu, kdy jsme zaznamenali ještě individuální ceny za střelce (Cabrnoch Pavel 5 branek) a nejlepšího hráče (Mach Jan) jsme po celodenním vedru s radostí přijali povinný rituál koupele v řece Úpě.

 

 

Stará garda veze zlatý putovní pohár z Dolan  30.6.2012 Dolany 30.6.2012

Turnaj 35+ na velkém hřišti, každý s každým 30min. v sestavě: Cibulka - Krym, Šubrt, Koucký, Mucha, Lauryn - Bartoníček, Brandejs, Mach, Vacek, Kalaš D. - Cabrnoch, Šimon, Zeman.  Výsledky: Teplice - Úpice 1:1, Dolany 4:0, Čáslavky 3:0, Skřivany 0:1. Se sedmi body jsme na skóre obsadili 1.místo před Skřivany. Třetí Úpice ztratila vítězství brankou z trestného kopu v poslední vteřině utkání se čtvrtými Čáslavkami. Hostitelé na pátém místě.

 

Jubilejní 20.ročník TURNAJE "O POHÁR STAROSTY" vyhrál Continental          (22.6.2012)

Krásné slunečné počasí přálo fotbalistům i fanouškům, kteří v hojné míře přišli povzbudit své týmy. Nejvíce se v systému každý s každým na  30 minut dařilo Continentalu Adršpach, který bez ztráty postupně porazil loňské vítěze HAUK Police 3:1, Starou gardu Teplic 2:0 a FAN´s 1:0. Druzí se 3 body, stejně jako ostatní dvě mužstva (rozhodovalo vzájemné skóre tří mužstev) skončili HAUK Police, kteří zdolali FAN´s 6:2 a podlehli Staré gardě 0:2 (duhá branka padla z penalty, kdy došlo k mýlce rozhodčích, kdyžprasklá achilovka L.Fiedlera se jevila jako faul...) Třetí místo vybojovali právě s Haukem hráči Staré gardy, kteří ještě podlehli FAN´s 0:2. Poslední FAN´s měli ještě ve vzájemném souboji s Continentalem šanci na zlato, resp. stříbro (v případě vítězství, resp.remízy), ale prohra je odsunula na "bramborový" stupínek. Děkujeme rozhodčím Josefu a Mírovi Paulů za zvládnutí celého turnaje s pomocí třetích laiků.... a za rok se těšíme na 21.ročník. (foto v galerii SG)

 

25.2.2012 Stará garda vybojovala krásné druhé místo na halovém turnaji v sálové kopané (4+1) v Nowe Rudě - Slupec. Po dvou remízách 0:0 (N.Ruda) a 1:1 (Meziměstí) jsme zvítězili 2:0 nad celkovým vítězem z Mieroszowa. 

 

 

Turnaj Stěžery  - 21.1.2012 V konkurenci 7 týmů jsme obsadili 2.místo. Obhajobu jsme si pokazili až v posledním utkání s Výběrem Hradce, když i remíza zaručovala zlato, ale po netaktické hře jsme ztratili vedení 1:0 a 2:1 a nakonec jsme byli po prohře 2:3 rádi za stříbro, když o 2.-4. místě rozhodovalo skóre. (3.Kunčice, 4.Dohalice)

  

 mundialeiro2011  25.9.2011 SG přivezla zlato z Meziměstí

Výsledky:

Nowa Ruda - Teplice  0:1, br. Kalaš Dušan

Meziměstí    - Teplice  1:4, br. Brandejs, Zeman, Vacek, Cabrnoch 

Mieroszów   - Teplice  3:4, br. Urban, Cabrnoch, Brandejs, Mach

Sestava:

nahoře zleva:  Urban, Šošovička, Kalaš D.,  Cabrnoch, Šubrt, Oubrecht J.

dole zleva: Krym, Mach, Vacek, Zápotočný, Brandejs,  chybí Zeman

Nejlepším hráčem byl vyhlášen Dušan Kalaš.

 

  

16. září 2011:  Svátek fotbalu v Teplicích n. Met.

 

 

Teplice n.M.  vs.  Bohemians 1905

 

 

Sponzoři utkání a mediální partneři:  

staré gardy 16.září 2011  -  3:6 (1:4) 

Profit Reál -

Martin Tér, Hotel Javor, Restaurace Na Hřišti, Zámek Bischofstein-Volk, Instalatérství Hrivňák, Příruby GDPP,  Restaurant RV-Berka, Stavby - Miroslav Gratz, Penzion Čtyřlístek, TJ Slavoj Teplice n.M, Město Teplice nad Metují, CDS Náchod, P-Transport Broumov, Tiskofset - Tiskárna Úpice, Agentura pro rozvoj Broumovska, JOBIdesign - Josef Bitnar, Český rozhlas Hr.Králové, Rádio Magic, Náchodský Deník, nase.broumovsko.cz

 SG 40+ přivítala slavnou Bohemku v čele s legendou Ant.Panenkou a dalšími: Zdeněk Hruška, Stanislav Levý, Frant. Jakubec, Zdeněk Prokeš, Zdeněk  Koukal, Vítězslav Mojžíš, Michal Jiráň, Tomáš Panenka, Václav Knížek, Milan Škoda

Výsledek 3:6 (1:3), branky: Brandejs 2x, Mach - Jiráň 2x, Panenka T. 2x, Mojžíš, Levý 

Za SG Teplic nastoupili: Cibulka Pepa, Oubrecht Jirka - Drobný Míra, Kalaš Radek, Krym Jirka,  Mucha Míra, Stiller Honza, Zápotočný Petr - Brandejs Milan, Mach Honza, Řaháček Tomáš, Šošovička Ruda - Cabrnoch Pavel, Urban Jarda, Šimon Daniel

 

30.7.2011 Stará garda na HapoStar obhájila loňské 5.místo

Tradiční setkání starých gard hráčů nad 40 let proběhlo letos za účasti 10 družstev. Mezinárodní punc dala turnaji účast Jelení Góry (Pl), tradičně přijeli hráči až z Ostravy. 

Trochu smůli jsme měli již při losování, kdy nám byli do skupiny A dosazeni lonští finalisté Pražská Trutnov, se kterými jsme uhráli bezbrankovou remízu a Sognia Žacléř. S těmi jsme v přímém souboji o postup do semifinále  podlehli 1:5. Kvalita naší skupiny byla potvrzena postupem obou loňských finalistů do finále, kde Sognia jasně přehrála Proažskou 6:0  a naší jednoznačnou výhrou 5:0 nad Č.Kostelcem v souboji třetích týmů ze skupin o 5.místo.

Soupiska: Cibulka - Mach, Kalaš R., Mucha M., Brandejs - Fiedlar L., Troják, Cabrnoch, Šimon, Kafka

Výsledky: L.Bohdaneč 3:2, Pardubice 0:0, Pražská TU 0:0, Sognia 1:5, Č.Kostelec 5:0

 

17.6. 2011  Lysá n.Labem  -  Teplice n.M.  2:6  (1:1)

za Teplice nastoupili: Cibulka J. - Kalaš R., Mucha M., Krym J., Lauryn R. - Mach J.st., Brandejs M., Fiedler L., Vacek K.st. - Šimon D., Cabrnoch P., Šošovička R.

 

30. 8  (16:00).  Turnaj "O pohár starosty města"                  od 35 let      

 

22. 6.  Turnaj ve Stěžerech - priorita                                    od 40 let

 

23/2 Turnaj Stěžery 40+

1. Dohalice, 2. SG Teplice, 3. Kunčice, .. 6 týmů