Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krajský přebor mladších žáků U13 / starší přípravka U11 sk.A

Výsledky a tabulka MŽ - jaro 2012

Výsledky a tabulka SP - jaro 2012 

výsledky ml.žáků / st.přípravky  ( Tep/Mez : soupeř )

11. kolo 15.4.2012 1 2 3 4

hřiště Teplice

  Tep/Mez

N/S Paka 3:0 / 2:4

 Č.Kostelec 1:1 / 2:0

Hro/Po 0:4 / 2:8

    střelci  branek  Kalaš 3x / Šimko, Bartoníček

Kalaš /    Bárta 2x 

- /  Palatinus, Bartoníček

12. kolo 22.4.2012 1 2 3  

hřiště Teplice

  Mez/Tep

Hostinné 5:1/2:3

NoPa/StPa 0:4/2:7

 
     

Kalaš 2, Šolc, Hradecký, Kretschmer/ Bárta,Jirásek 

-/Bárta, Šimko 

 

 

13. kolo 29.4.2012 1 2 3  
hřiště Teplice   Mez/Tep

Hro/Police 2:4/2:6

N. Město 0:1/2:0

 
      Kalaš,Pouznar/ Krupička,Bárta 

 -/ Jirásek, Bartoníček

 
14. kolo 6.5.2012 1 2 3  
hřiště Teplice   Mez/Tep

Č. Kostelec

1:3/3:1

RSCM

5:3/10:1

 
      Radvanovský/ Bárta, Šimko, Krupička 

3x Kalaš, Kretschmer, Troják/ 4xŠimko, 4xBartoníček. Šubrt, Bárta 

 
15. kolo 13.5.2012 1 2 3 4
hřiště Teplice   Mez/Tep

N. Město

1:1/2:2

No/St.Paka

4:0/3:0

RSCM

1:1/8:0

      Kretschmer / Jirásek,Bárta 2x Kalaš, Šošovička Jách,Troják / 2x Bárta, Bartoníček Řeháček / 6x Jirásek, Šimko, Bartoníček
16. kolo 19.5.2012 1 2 3 4
hřiště   Mez/Tep Hostinné RSCM Hro/Po
Hronov     ??? 0:1 / 0:1 0:5, 0:3
           
17. kolo 26.5.2012 1 2 3 4
hřiště Meziměstí   Mez/Tep

Hostinné 5:1/3:3     Šolc, Mikšovský, Khop, Kretschmer, Kalaš/ Krupička, Bárta, Jirásek

 Č.Kostelec 2:1/3:0 Kubeček 2x/ Mikšovský 3x

N. Město 0:2/0:8

           
18. kolo 3.6.2012 1 2 3  

hřiště    Teplice n. M.

 

Mez/Tep

   Týniště      3:2 / 0:4 Kalaš 2x, Troják/-

Broumov   4:5 (1:3) / 2:3 (1:1)Řeháček 2x, Kretschmer, Kalaš / Bartoníček, Šimko

 
           
19. kolo 9.6.2012 1 2 3  
hřiště   Teplice n. M.   Mez/Tep

 Hronov/Police 0:4 / 1:2    /Krupička

   Náchod    0:7 / 2:6 Šimko, Šubrt  
           
20. kolo 16.6.2012 1 2 3  
Rtyně   Mez./Tep RSCM  Úpice/Rtyně  
     

1:4 / 5:5 Kolek/Šimko2x, Bartoníček2x, Bárta

0:6/0:5  

 

Podzim 2011

Datum     žáci příp.
27.8. Hronov/Police Mezim/Teplice 2:0  3:1
  Broumov Mezim/Teplice 4:0  8:1
  Mezim/Teplice Náchod 0:2  0:9
3.9. Mezim/Teplice Hronov/Police 0:5  0:5
  Mezim/Teplice Jaroměř 0:5  1:3
  Mezim/Teplice N.Město 1:7  0:8
11.9. Opočno Mezim/Teplice  3:3  4:1
branky   Řeháček, Pouznar, Kretschmer Denis / Krupička    
  Mezim/Teplice Náchod  6:2  0:6
branky Kolek R., Hradecký, Kretschmer De., Šošovička Jách., Troják, Řeháček / -       
  N.Město Mezim/Teplice  7:0  2:1
    br. - / Bárta    
18.9. Mezim/Teplice N.Město 0:1 1:0
branky - / Bartoníček Jakub      
Mezim/Teplice RSCM Rozkoš 3:2 4:1
branky Mikšovský M, Řeháček, Kalaš J. / Palatinus 2, Šimko, Bárta      
  Mezim/Teplice Broumov 1:3 0:5
branky Kalaš Jáchym / -      
24.9. Hronov/Police Mezim/Teplice 3:0 0:3 
    - / Bárta 3    
  Mezim/Teplice Opočno 0:2 1:2
  - / Šimko      
  Mezim/Teplice RSCM Rozkoš 0:0 2:0
  - / Bárta, Jirásek      
1.10. Mezim/Teplice Náchod 1:6 2:9
  Šolc / Bárta      
RSCM Rozkoš Mezim/Teplice 0:1 0:3
    Mikšovský / Bárta 2, Šimko    
  Jaroměř Mezim/Teplice 5:0
8.10. Broumov Mezim/Teplice 0:3 1:4
    - / Bárta    
Opočno Mezim/Teplice 4:0 1:3
    - / Špaček, Krupička, Bárta    
  Jaroměř Mezim/Teplice 3:1 3:1
    ? / Krupička    

 Nadstavba

Datum     ml.žáci st.příp.
16.10. Třebeš Teplice /Mezim 3:3 2:0
    střelci nenahlášeni    
   Hostinné Teplice /Mezim 1:1 0:1
    střelci nenahlášeni    
23.10. Broumov Teplice /Mezim 13:0 6:2
    střelci nenahlášeni    
  Č.Kostelec Teplice /Mezim 5:0 0:2
    střelci nenahlášeni    
29.10. FC Hradec Králové Teplice /Mezim 6:0 14:1
    - / Šubrt    
  Jaroměř Teplice /Mezim 6:0 6:1
    střelec nenahlášen    

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MLADŠÍ  ŽÁCI 

 Konečná tabulka 2010/2011

1 Broumov 20  14  64:17  46 
2 Meziměstí-Teplice 21  12  32:16  38 
3 Úpice 22  12  53:38  38 
4 Kostelec n.O. 22  10  50:34  36 
5 Vamberk 21  42:48  29 
6 Hronov-Police 21  25:27  28 
7 Červený Kostelec 20  10  28:45  24 
8 Rtyně/Svatoňovice 21  21  7:76 

 

Tabulka po podzimu 2010

Pořadí   Tým Zápasy V R P Skóre +/- Body
1 (1)   FKM Úpa 24  22  61:9  52  67 
2 (2)   Náchod 24  15  61:33  28  48 
3 (4)   Broumov 24  12  60:34  26  40 
4 (3)   Olympia HK 24  11  56:26  30  38 
5 (5)   Nové Město 24  35:40  -5  34 
6 (6)   Česká Skalice 24  12  27:52  -25  26 
7 (8)   Meziměstí 24  14  18:38  -20  22 
8 (7)   Hronov-Police 24  16  22:56  -34  18 
9 (9)   Slavia HK 24  17  15:67  -52  13